UA-96017424-1

Slovkolex s.r.o. sa stal slovenským distribútorom značky RIE:SEL DESIGN.

Slovkolex s.r.o. sa stal slovenským distribútorom značky pochádzajúcej zo sveta bicyklov, RIE:SEL DESIGN. Do portfólia jej produkcie  patria blatníky, fľaše, sedlá, krytky hlavového zloženia, sťahovacie pásky a jedinečné dizajny vytvorené na rámoch a komponentoch. Značku charakterizuje svojský originálny dizajn. Vďaka tejto črte sú produkty jedinečné, vyčnievajúce z davu. Sú vyrobené a testované v Nemecku.

RIE:SEL DESIGN je nemecká firma so sviežimi myšlienkami, ktorá je špecialistom v oblasti vytvárania exkluzívnych dizajnov bicyklov. Vytvára symbiózu medzi plastom, fóliou, lakom a kvalitným zjednotením povrchu, čo vytvára jedinečný výsledok, ktorý je typický pre značku Rie:sel Design. Blatníky so zvučnými názvami SCHLAMM:PE, KOL:OSS, DIC:KER a RIT:ZE sú už dlhší čas pojmom na bikescéne. Cyklistom poskytujú jedinečnú a štýlovú ochranu. Na svoje si prídu zákazníci obľubujúci pestrofarebné „Stickerbomb“ grafiky, vytvárajúce úsmevy na tvárach, ale aj zákazníci, ktorým sa páči jednoduchý decentný štýl. Firma vytvára aj grafiky podľa priania odberateľa. RIE:SEL DESIGN vyvinula ochranné samoregenerujúce fólie na odpružené vidlice a rámy. Vo svojom portfóliu ponúka aj ľahké karbónové komponenty, ako sú sedlá STU:HL a krytky hlavových zložení.

[unex_ce_button id="content_8v2v4iblr,column_content_0j3rlwxbb" button_text_color="#000000" button_font="semibold" button_font_size="16px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="8px 30px 8px 30px" button_border_width="2px" button_border_color="#000000" button_border_radius="100px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.slovkolex.sk/wp-content/uploads/2017/01/Riesel-Slovkolex-2017.pdf" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Katalóg na stiahnutie[/ce_button]